Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 8 Kwiecień 2020    |    Imieniny: Julia, Dionizy, January

Ogłoszenie o naborze wniosków do programu ograniczenia niskiej emisji – etap II na terenie gminy Pszczyna

Informujemy, iż Gmina Pszczyna przystępuje do realizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji – etap II na rok 2019, na terenie Gminy Pszczyna. Program realizowany będzie zgodnie z regulaminem przyjętym Uchwałą Nr IV/39/19 Rady Miejskiejw Pszczynie z dnia 17 stycznia 2019r.Dotacje przyznawane będą mieszkańcom Gminy Pszczyna maksymalnie do 60% kosztów na następujące...

Rada rodziców zaprasza na Zabawę Andrzejkową

Rada Rodziców działająca przy ZSP w Piasku już dziś serdecznie zaprasza na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 28 listopada w Domu Kultury w Czarkowie. Oprawę muzyczną zapewni DJ Olek, cena biletu to 90 zł od osoby.
Informujemy również, że w dniu 22 września na zebraniu trójek klasowych i przedszkolnych została wyłoniona nowa Rada Rodziców przy ZSP w Piasku w składzie: przewodnicząca – A.Gniełka-Helios; zastępca – M.Uliasz; skarbnik – H.Nosek; sekretarz – G.Budny. Komisję Rewizyjną tworzą: E. Głombek, K. Kapias, B. Lach.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj