Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 2 Lipiec 2020    |    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Informacja o podatkach

Serdecznie zapraszam po odbiór decyzji o wymiarze podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego, jak również decyzji o wysokości opłat za śmieci w dniach od 3 do 14 marca, od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:
poniedziałki od godz. 8:00 do 12:00
wtorki od godz. 14:00 do 18:00
środy od godz. 8:00 do 12:00
czwartki od godz. 14:00 do 18:00
piątki od godz. 8:00 do 12:00
Wpłaty wynikające z w/w decyzji będą przyjmowane w Sołtysówce, przy ulicy Sucharskiego 1 w tych samych godzinach Jednocześnie informuję, iż wpłat wynikających z tytułu w/w decyzji można dokonać również w kasie Urzędu Miejskiego lub poprzez wpłatę na konto Urzędu Miejskiego w terminie 14 dni od daty otrzymania nakazu płatniczego (pierwsza rata). W przypadku wpłaty przelewem bankowym należy zwrócić szczególną uwagę na numer konta bankowego. Od nowego roku Urząd Miejski dla każdej kategorii opłat wprowadził odmienne rachunki bankowe. W ten sposób znacznie usprawni to księgowanie wpłat dokonanych do Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

Sołtys Barbara Psik

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj