Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 2 Grudzień 2020    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Zbiórka wielkich gabarytów

Z dniem 7 kwietnia rozpocznie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy Pszczyna. Podczas zbiórki zbierane będą wyłącznie: stare meble, wersalki, fotele, krzesła, wózki dziecięce, dywany, zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Odpady muszą zostać wystawione przed posesję najpóźniej do godz. 7.00 w dniu ich odbioru.
W pierwszym dniu zbiórki zostaną zebrane stare meble, natomiast w dniach kolejnych sprzęt elektryczny i elektroniczny, wystawiony już w pierwszym dniu zbiórki.

Do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się: opon, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, worków po nawozach, okien, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach, odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście), armatury łazienkowej. Odpady te nie będą zbierane.

TERMINY PIASEK:

Czarków, Piasek (na zachód od Alei Dębowej, Aleja Dębowa) 11 kwietnia (piątek))

Piasek (na wschód od Alei Dębowej), Os. Polne Domy bez ul. Bieruńskiej, Pionierów, Braci Jędrysików 14 kwietnia (poniedziałek)

źródło: pless.pl

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj