Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2021    |    Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

Adaptacja pomieszczeń w OSP

Pomieszczenia przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasku zostaną zaadaptowane dla organizacji społecznych i mieszkańców sołectwa Piasek. Związane z tym prace budowlane będą przeprowadzone w tym roku.
Istniejący budynek OSP zostanie nadbudowany, dzięki czemu dotychczasowe pomieszczenia magazynowe będą przekształcone na salki. Remont ma na celu zorganizowanie dużego ośrodka kultury w Piasku, z którego pomieszczeń skorzystają lokalne organizacje i cała społeczność sołectwa.

Roboty budowlane rozpoczną się z chwilą podpisania umowy z wykonawcą (obecnie trwa procedura przetargowa) i według planów powinny się zakończyć do 15 grudnia.

new / pless.pl

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj