Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

ZMAGANIA OSP PIASEK

W dniu 08 listopada w Woli odbył się Turniej Zarządów Gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Pszczyńskiego w kręgle. Do  turnieju zaproszone zostały Zarządy Gminne OSP: z Pawłowic, Suszca, Pszczyny, Goczałkowic – Zdroju,  Kobióra i Miedźnej.

Drużyna Zarządu Gminnego OSP z  Pszczyny w składzie, której wystąpili między innymi Marek Głombek i Alojzy Tomaszczyk zajęła pierwsze miejsce.

Również 08 listopada 2014r. w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze odbył się VIII turniej skata członków i sympatyków Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Pszczyńskiego o Puchar Wójta Gminy Kobiór. W tym roku drużyna z Piasku zajęła drugie miejsce

W sobotę 15 listopada odbyły się III Powiatowe Zawody Strzeleckie Ochotniczych Straży Pożarnych. Organizatorami zmagań byli Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach oraz Oddział Powiatowy OSP RP w Pszczynie. W zawodach uczestniczyło 51 druhów oraz członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z 8 jednostek. W rywalizacji drużynowej OSP Piasek z wynikiem 72,1 pkt. zajęło drugie miejsce. W rywalizacji indywidualnej najlepszy druhem z Piasku był Jerzy Kolarczyk, który zajął 4 miejsce, w zawodach brali także udział: Marek Głombek, Sławomir Szczotka, Krzysztof Szczotka, Andrzej Boryś, Arkadiusz Pisarek,  Mateusz Lukasek, Paweł Grzegorczyk

Spośród zwycięzców poszczególnych jednostek przeprowadzono dodatkowy konkurs, w którym wygrał Naczelnik OSP Piasek Jerzy Kolarczyk, zdobywając  99 pkt. na 100 możliwych.

Marek Głombek

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.