Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

LISTOPAD PRZEDSZKOLE

Grupa „Motylków” pragnie podziękować Pani Dyrektor oraz Rodzicom za udział
w Pasowaniu na Przedszkolaka. Dziękujemy także pani Klarze Krawieczek i pani Natalii Szymurze za upieczenie przepysznych ciast, które osłodziły w/w imprezę.

 

 

20 listopada każda grupa w przedszkolu zorganizowała Dzień Pluszowego Misia,
w którym uczestniczyli specjalnie zaproszeni goście: MISIAKI-PRZYTULAKI. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować następującym mamusiom, które uraczyły przedszkolaki w poszczególnych grupach wspaniałymi ciastami, ciasteczkami
i tortami: Ilona Kokot grupa „Motylki”, Edyta Głombek i Grażyna Dziurosz grupa „Żółwiki”, Lucyna Cofała grupa „Misie”, Iwona Zakrzewska i Pani Stachacz grupa „Tygryski”.

25 listopada w naszym przedszkolu odbędzie się teatrzyk z udziałem profesjonalnych aktorów, który wystąpi w spektaklu pt. „Orzeszek”.

28 listopada to dzień andrzejkowych wróżb. Każdy przedszkolak przynosi ze sobą niepotrzebną świeczkę do lania wosku.

3 grudnia w naszym przedszkolu „Barbórka”. Przewidziano w tym dniu mały występ artystyczny w wykonaniu przedszkolaków dla zaproszonego gościa – górnika, pana Krzysztofa Reclika.

8 grudnia Mikołaj w przedszkolu. Imprezę rozpoczynamy o godz. 10.00. W tym dniu przygrywać nam będzie pan Bogusław Grzywa. Zapraszamy na spotkanie
z Mikołajem dzieci, spoza przedszkola. Rodzice dla dzieci z zewnątrz przygotowują paczki we własnym zakresie i przynoszą do przedszkola dzień wcześniej, podpisane. Koszt imprezy dla dzieci spoza przedszkola to 5 zł. W tym dniu zdjęcia przedszkolakom wraz z Mikołajem, będą robione przez „elfy” świętego Mikołaja.

W pierwszych dniach grudnia zorganizowany będzie kiermasz z piernikowymi mikołajkami. Zapraszamy do zakupów słodkich wypieków. Zgromadzone fundusze zostaną w całości przeznaczone na potrzeby przedszkolaków.

Urodzinki w listopadzie obchodzili: Krawieczek Zuzanna, Olszowiec Martyna, Komander Hanna, Ryguła Kacper, Stachacz Julia, Kokot Bartek, Szmit Mateusz. Wszystkim solenizantom składamy gromkie: STO LAT!!!

Zachęcamy rodziców do zabaw  z dziećmi wykorzystując proste rymowanki
i wierszyki, które w znaczący sposób ułatwia dokonywanie podziału wyrazów na sylaby i głoski.

 

Kornelia Pala, Aldona Szłapa

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj