Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 10 Sierpień 2020    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Szkolenia w PSP naszych druhów

W miesiącu listopadzie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie zorganizowała dwa szkolenia dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Pszczyńskiego. 

Pierwsze szkolenie Dowódców odbyło się w dniach 17-21 listopada 2014r. Tematyka szkoleń to: organizacja ochrony przeciwpożarowej, kierowanie działaniami gaśniczymi, działania gaśnicze, działania ratownictwa na drodze, organizacja łączności dowodzenia i współdziałania, organizacja szkoleń doskonalących w OSP, sporządzanie dokumentacji z działań ratowniczych, organizacja i funkcjonowanie Jednostek Operacyjno Technicznych OSP (JOT OSP). Wśród nowych dowódców są nasi druhowie Marek Głombek oraz Piotr Wanot.

Drugie szkolenie Naczelników odbyło się w dniach 24-27 listopada 2014r. Tematyka szkolenia to: obowiązki, uprawnienia i odpowiedzialność naczelnika OSP, współdziałanie OSP z samorządem terytorialnym i PSP, wybrane zagadnienia operacyjne, ceremoniał pożarniczy, organizacja szkoleń, ćwiczeń i zawodów OSP i MDP, zaplecze logistyczne w OSP, propaganda z zakresu ochrony przeciwpożarowej. W tym szkoleniu brało trzech naszych druhów Marek Głombek, Piotr Wanot, Krystian Pastuszka.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj