Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 10 Sierpień 2020    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

WICEBURMISTRZ Z PIASKU

Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol powołał nowego zastępcę Od poniedziałku 19 stycznia funkcję tę pełni mieszkaniec Piasku Grzegorz Wanot, któremu w Urzędzie Miejskim podlegać będą m.in. Wydział Urbanistyki i Architektury, Wydział Rolnictwa i Leśnictwa, Referat Inwestycji, a także Referat Rozwoju i Funduszy Europejskich. Grzegorz Wanot – ur. w 1973 roku,. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych z prawa gospodarczego i handlowego na Uniwersytecie Śląskim. Z samorządem gminnym i powiatowym związany od 16 lat. Członek Rady Sołeckiej w Piasku, radny Rady Miejskiej w Pszczynie w latach 2002-2006, m.in. przewodniczący Komisji Rewizyjnej. W kadencjach 2006-2010 i 2010-2014 radny Rady Powiatu pszczyńskiego, m.in. przewodniczący Komisji Rewizyjnej i Komisji Finansów. W 2014 roku wybrany zastępcą przewodniczącego Rady Powiatu. Przewodniczący powiatowych struktur Platformy obywatelskiej RP.
Ojciec trójki dzieci. Żona Joanna jest pracownikiem naukowym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Miłośnik muzyki, od ponad trzydziestu lat gra na gitarze.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj