Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Zmiany w redakcji „Wieści z Piosku”

„Wieści z Piosku” ukazują się już 12 lat. Przez cały czas za redagowanie naszej gazetki odpowiadała tercet Edyta Głombek, Grzegorz Wanot i Sławomir Kowalski. Po 12 latach doszło jednak do zmian w redakcji.

Na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym oraz w poprzednim numerze „Wieści”) Edyta Głombek poinformowała o swojej rezygnacji ze stanowiska redaktora. Dziękujemy za te 12 lat tworzenia naszej gazetki i ogromu pracy, jaki włożyła w to, by „Wieści z Piosku” co drugi tydzień gościły w naszych domach.

Ciężar redagowania gazetki wzięły na siebie trzy osoby - Michał Pawlak, Barbara Psik oraz Agnieszka Gniełka-Helios. W „Wieściach z Piosku” w dalszym ciągu informować będziemy o wszystkich najważniejszych sprawach związanych z naszą miejscowością. Wyrażamy nadzieję, że pomożecie nam Państwo w redagowaniu „Wieści” oraz wesprzecie nas informacjami o tym, co dzieje się w Piasku.

Jesteśmy do dyspozycji pod adresami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj