Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Gospodynie i rolnicy mają nowy zarząd

Kółko Rolnicze i Koło Gospodyń Wiejski w Piasku na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w dniu 13 marca 2015 r. wybrało zarząd na kadencję 2015-2019.

Prezesem Kółka Rolniczego wybrano Urszulę Wolszczak, natomiast przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich została Małgorzata Anderko. W zarządzie znalazły się też Barbara Meyer (skarbnik), Maria Operchalska (sekretarz) i Halina Szymura (członek zarządu). W komisji rewizyjnej znaleźli się Augustyn Kania, Paweł Wanot i Bernadeta Mazur. Delegatami na zjazd GZKiOR zostali Urszula Wolszczak, Małgorzata Anderko oraz Augustyn Kania.
Po części oficjalnej zarząd zaprosił na obiad i słodki poczęstunek. Zarząd dziękuje wszystkim przybyłym gościom i członkom za wsparcie i wybór na następną kadencję.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj