Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

IV Bieg Pszczyński o Puchar Carbo Acecura

plakat4biegCzołem mieszkańcy, czytelnicy portalu, społeczności Piasek24.pl, miejscowości, sołectwa Piasek! :) Są wśród Nas zapewne biegacze, amatorzy biegowego szaleństwa, jak i osoby, które chętnie chciałby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. :) Nie ma najmniejszego problemu, nadarza się ku temu okazja także trzeba chwytać szanse i spróbować swoich sił w biegu na 10km. Bez obaw, do biegu pozostało dwa miesiące także każdy chętny, biegacz, amator, początkujący, zdąży na miarę swoich możliwości, odpowiednio się do biegu, zawodów przygotować.

W związku z powyższym Wild Runner's Club jako patron medialnym tegorocznej IV edycji Biegu Pszczyńskiego o Puchar Carbo Asecura, ma przyjemność w imieniu organizatorów zaprosić mieszkańców sołectwa Piasek na udział w tegorocznej imprezie biegowej. Bieg jak co roku jest organizowany przez UM Pszczyna "Perła Księżnej Daisy", Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz firmę Carbo Asecura S.A., która to jest pomysłodawcą i współorganizator tej imprezy. Bieg został oczywiście objęty patronatem Burmistrza miasta Pana Dariusza Skrobola. Tyle co do formalności ... ;) wiadomo, o co loto, o co biega.

Reasumując, zapraszamy do czynnego udziału mieszkańców sołectwa i tworzeniu drużyn, drużyny! miejscowości sołectwa Piasek. Piaszczanie, Pioskowianie, mieszkańcy Piasku tudzież Piosku, ;) :) pokażmy jak liczni jesteśmy, bądźmy aktywni! Bieg już niedługo, dokładnie 7 czerwca ;) także piłujemy formę na dychę i widzimy się na pszczyńskim rynku na starcie.

 

Zapisy na IV Bieg Pszczyński o Puchar Carbo Acecura otwarte! Opłata startowa wynosi 40pln przy zapisach internetowych w przedsprzedaży do dnia 22.05 2015, natomiast w dzień biegu 07.06.2015 opłata w biurze zawodów wynosić będzie 60pln. W pakiecie oczywiście koszulka techniczna i medal na mecie. Dla wszystkich uczestników zawodów posiłek regeneracyjny, woda na mecie i półmetku. Szczegóły, regulamin biegu na stronie organizatorawww.bieg.carboasecura.com.pl Zapisy pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1666

Z powazaniem, biegowym pozdrowieniem
... stayRUN \m/

Piotr Czesław Tomczyk
Wild Runner's Team

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj