Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Czarni Piasek są wiceliderem i czekają na 1% podatku

Po wygranym 1:0 meczu z liderem klasy B na drugie miejsce w tabeli wskoczyli Czarni Piasek. Trwa świetna passa drużyny Piotra Wieczorka.

By wesprzeć Czarnych w deklaracji PIT należy wpisać nr KRS 0000 34 63 62, a w polu „cel szczegółowy” koniecznie wpisać „KS Czarni Piasek”.

Mecz z rezerwami Iskry Pszczyna od początku toczył się po myśli Czarnych. Piłkarze z Piasku stworzyli sobie więcej sytuacji strzeleckich. Ostatecznie wpadła tylko jedna bramka, którą zdobył w 24. minucie Sławomir Witek z rzutu karnego. Po wygranej z liderem piłkarze z Piasku wskoczyli na drugie miejsce w B-klasowej tabeli. Przypomnijmy, że po zakończeniu sezonu awans do klasy A wywalczą dwa najlepsze zespoły. Mecz z Iskrą II Pszczyna był 12 kolejnym spotkaniem bez porażki i szóstym z rzędu zwycięskim. Czarni w Pszczynie zagrali w następującym składzie: Łukasz Kania - Adam Cholewa, Mariusz Buras, Sławomir Witek, Grzegorz Włodarski, Wojciech Ćwierz (89. Damian Wagstyl), Andrzej Spychała, Sławomir Jurczyk, Adam Ćwierz, Bartosz Jabłoński i Mateusz Pławecki (90. Artur Mazur).

Przypomnijmy zmiany kadrowe, których dokonano przez startem rundy wiosennej. Do drużyny dołączył jej wychowanek Andrzej Spychała, który ostatnio grał w Zniczu Jankowice. Nową twarzą w zespole jest także Sławomir Jurczyk, który występował już w Piasku, gdy Czarni grali w klasie okręgowej. Do gry wrócił piaskowianin, bramkarz Łukasz Kania, a z ABR-u Tychy do Piasku trafił Rafał Dziubiński.

Kolejne spotkania piaskowanie zagrają: w niedzielę 26 kwietnia o 16.00 u siebie z LKS-em Brzeźce i 10 maja o 17:00 u siebie z Polonią Międzyrzecze. Być może w międzyczasie rozegrane zostanie zaległe spotkanie z LKS-em Wisła Mała (trwają rozmowy na linii kluby-Podokręg Tychy o nowym terminie.

Zarząd Czarnych Piasek zachęca także do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz klubu. To ostatnie dni na rozliczenie się poprzez wypełnienie i złożenie PIT-a. Zachęcamy, by 1% swojego podatku przeznaczyć na wsparcie działania naszego klubu. W grupach młodzieżowych trenuje coraz więcej młodych piłkarzy z Piasku, a drużyna seniorska walczy o awans do klasy A. Warto więc im pomóc - mówi Grzegorz Ryguła, prezes Czarnych.

By wesprzeć Czarnych w deklaracji PIT należy wpisać nr KRS 0000 34 63 62, a w polu „cel szczegółowy” koniecznie wpisać „KS Czarni Piasek”.
Zarząd KS Czarni

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj