Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Zapraszamy na festyn sołecki!

plakat 1Rada Sołecka w Piasku, Ochotnicza Straż Pożarna, Klub Sportowy Czarni Piasek, Koło Gospodyń Wiejskich, Kółko Rolnicze oraz PSOUU "Kulejące Anioły" zaprasza już dziś na festyn, który odbędzie się dnia 27 czerwca przy Ośrodku Kultury "Kaniówka".
Planujemy szereg atrakcji w tym darmowe dmuchańce dla wszystkich dzieci, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, zabawa z gliną i ceramiką, kolorowy kram, warsztaty bibułkarskie, malowanie twarzy dzieci. Występy artystyczne dzieci oraz podopiecznych z Dziennego Ośrodka i Świetlicy Terapeutycznej, zabawa z klaunami. Odbędzie się również kiermasz prac podopiecznych „Kulejących Aniołów”
Na stoiskach z gastronomią dostępne będą pyszne słodkości i jedzenie.
Chcielibyśmy zorganizować kolejny już piąty raz turniej piłki nożnej i piłki siatkowej. Już dziś zapraszamy drużyny chcące wziąć udział w turnieju o zgłaszanie swoich kandydatur.
Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 20 czerwca pod numerami telefonów: 785 520 656 - piłka nożna, 507 784 802 - siatkówka.

Rada Sołecka

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj