Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Warsztaty w sprawie strategii rozwoju

Urząd Miejski w Pszczynie serdecznie zaprasza na trzecie już spotkanie w ramach prac mających na celu opracowanie "Strategii rozwoju gminy Pszczyna na lata 2015-2023"
Spotkanie odbędzie się 9 lipca o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie, ul. Rynek 2.
Merytoryczne wsparcie nad tym dokumentem sprawuje Dolnośląskie Centrum Rozwoju Lokalnego z Wrocławia. Pragniemy, aby w spotkaniach udział wzięli reprezentanci wszystkich aktywnych środowisk z Pszczyny.
Poprzednie spotkanie miało na celu zdefiniowanie wizji i misji miasta oraz pożądanych kierunków rozwoju. Podczas najbliższych warsztatów przedstawione zostaną przez zespół DCRL cele strategiczne i operacyjne oraz proponowane kierunki działań. Uczestnicy będą mogli odnieść się do zaprezentowanych wariantów.

źródło: http://pszczyna.pl/ver/index.php?option=com_content&view=article&id=2500

 

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj