Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Lokalne Dożynki Sołeckie w Piasku

Zarząd Kółka Rolniczego i Koła Gospodyń Wiejskich zaprasza wszystkich członków na dożynki sołeckie, które odbędą się 06 września 2015r. Uroczystości dożynkowe rozpoczną się mszą św. o godz. 11:00 w kościele NSPJ w Piasku. Po mszy św zapraszamy wszystkich zaproszonych gości i członków KR i KGW na uroczysty obiad do Ośrodka Kultury ,,KANIÓWKA".

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców sołectwa Piasek o pomoc w przystrojeniu kościoła i dary płodów rolnych, aby podziękować Bogu za tegoroczne plony ziemi.

Wszystkie plony rolne do przystrojenia kościoła można składać w sobotę dnia 5 września 2015 roku od godz. 12:00 przy głównym wejściu do kościoła. Telefon do kontaktu w sprawie organizacji lokalnych dożynek sołeckich prosimy kierować do pani Urszuli Wolszczak 603 292 765.
Zarząd KR i KGW z góry dziękuje za wszelką pomoc podczas organizacji lokalnych dożynek sołeckich.

Zarząd KR i KGW

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj