Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 13 Sierpień 2020    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Remont torów, zamknięte przejazdy

PKP wzmacnia podtorza na linii kolejowej Katowice-Zwardoń. Ze względów technologicznych konieczne będą czasowe zamknięcia kilku przejazdów kolejowych na szlaku Kobiór - Pszczyna. Na czas zamknięcia każdego z przejazdów zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Prosimy kierowców, by zawracali uwagę na znaki drogowe. PKP 17 września zamknęło przejazd kolejowy w Piasku na ul. Powstańców Śląskich. Przejazd będzie zamknięty do około 14 października. Wyznaczono objazd ulicami: Myśliwską i Katowicką. W dniach 25, 26 i 27 września zamknięty będzie przejazd kolejowy na ul. Katowickiej w Pszczynie. Objazd prowadzić będzie ulicą Bieruńską, DK 1 oraz ulicą Studzienicką. Od 29 września do 1 października nie będzie można przejechać przez tory kolejowe na ul. Bieruńskiej w Pszczynie. Kierowcy będą korzystać z objazdu DK 1, DW 933, ulicami Szymanowskiego oraz Chopina. W dniach od 2 do 8 października PKP planuje zamknąć przejazd kolejowy na ul. Hallera w Pszczynie. Objazd poprowadzi ul. Bieruńską, DK 1 oraz ul. Katowicką.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj