Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Czarni w czołówce, w derbach lepsi od Znicza Jankowice

W ostatnich dwóch spotkaniach seniorska drużyna Czarnych Piasek zdobyła cztery punkty. Najpierw w wyjazdowym spotkaniu zremisowała z rezerwami Polonii Łaziska 3:3. Piaskowanie zagrali w składzie: Malik - Włodarski, Witek, Spychała, W.Ćwierz - A.Ćwierz, Jabłoński, Urbańczyk, Wagstyl (60. Podbioł) – Szczotka (70. Piotrowski), Pławecki. Wszystkie bramki dla Czarnych zdobył Mateusz Pławecki. W kolejną niedzielę piaskowanie zagrali ze Zniczem Jankowice. Drużyna ta jeszcze w zeszłym sezonie występowała w klasie okręgowej, ale działacze zdecydowali, że budżet nie pozwoli im grać w tej lidze przez kolejny sezon. Większość piłkarzy z pierwszej drużyny odeszła do innych klubów, a jankowiczanie zmuszeni przystąpili do gry dwie klasy niżej. Czarni wygrali ten mecz 2:1 po golach Pławeckiego i Wojciecha Ćwierza. Czarni po 4 kolejkach zajmują w tabeli klasy B 4 miejsce z siedmioma punktami na koncie. Liderem jest Stal Chełm Śląski z kompletem punktów. Sezon rozpoczęli także juniorzy młodsi z Piasku – wygrali 3:2 z UKS-em Warszowice i przegrali 1:3 z liderem – Sokołem Wola.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj