Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Czarni Piasek - seniorzy w kratkę, świetna jesień juniorów

Porażka w Goczałkowicach i hokejowy wynik z LKS-em Brzeźce - seniorzy Czarni Piasek wciąż są w czołówce tabeli klasy B, ale w ich grze jest jeszcze sporo do poprawienia.
W okrojonym składzie drużyna Piotra Wieczorka zagrała z rezerwami LKS-u Goczałkowice. Nie udało uniknąć się słabszych okresów gry w tym meczu i Czarni przegrali aż 1:4, a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Damian Wagstyl. Piaskowianie grali w składzie: Kurcius - Włodarski, Witek, Piotrowski, Jabłoński, Łaba, Pęszor, Urbańczyk, Podbioł (50. Buras), Pławecki, Drobiec (76. Wagstyl).
Trzy punkty, choć nie bez problemu, udało się zdobyć w meczu z LKS-em Brzeźce.

Już w trzeciej minucie gola zdobył Mateusz Pławecki, a kolejne dwa gole dołożył w 24. i 50. minucie. Potem Czarni nieco spuścili z tonu i dali rywalom strzelić dwa gole. Udało się jednak zdobyć trzy punkty po kolejnym golu Pławeckiego i po jednym Marcina Urbańczyka i Macieja Podbioła. Ostatecznie piaskowanie wygrali 6:4.
Drużyna Piotra Wieczorka po 10 kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli klasy B z 19 punktami na koncie. Prowadzi Stal Chełm Śląski (25 punktów i mecz więcej), przed Polonią Międzyrzecze (22 punkty) i Zniczem Jankowice (21 punktów i mecz więcej).
Kolejne spotkania seniorzy z Piasku zagrają w listopadzie - 8 listopada o 13.30 u siebie ze Stalą Chełm Śląski, 11 listopada o 13.00 na wyjeździe z LKS-em Woszczyce, 15 listopada o 13.00 na wyjeździe z Polonią Międzyrzecze i 22 listopada o 13.00 u siebie z LKS-em Wisła Mała.
W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy młodsi pokonali aż 7:2 rówieśników z Gardawic. Trzy gole zdobył Grzegorz Ryguła, a po jednym dołożyli Robert Warkocz, Mateusz Ryguła, Robert Wiencek i Kamil Kopeć. Drużyna trenowana przez Damiana Wieczorka zajęła ostatecznie drugie miejsce, o punkt przegrywając z Sokołem Wola. - Przed startem rozgrywek mówiłem chłopakom, że tę rundę musimy poświęcić na wypracowanie sobie pewnego stylu gry i nabrać doświadczenia, a wyniki miały odgrywać drugoplanową rolę. Mam nadzieję, że przepracujemy solidnie zimę, żeby wiosną osiągnąć podobny wynik co jesienią - mówi Damian Wieczorek, trener juniorskiej drużyny z Piasku.

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj