Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 10 Sierpień 2020    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Przejazd PKP będzie zamknięty

Przejazd kolejowy przy dworcu będzie zamknięty od wtorku! Znamy harmonogram zamykania i otwierania pozostałych przejazdów!
W związku z remontem torów kolejowych na trasie Katowice - Bielsko-Biała zamknięty będzie przejazd kolejowy przy dworcu PKP w Piasku.
Jak informuje kierownik robót, przejazd przy dworcu zostanie zamknięty we wtorek 17 listopada 2015 r. o godzinie 12.00. Planowane ponowne otwarcie przejazdu ma nastąpić 10 grudnia 2015.
Jednocześnie w poniedziałek 16 listopada ma zostać otwarty przejazd przy ul. Leśnej. Tydzień później, 23 listopada, otwarty zostanie przejazd przy ul. Powstańców Śląskich. Dzień później, 24 listopada, do 10 grudnia zostanie zamknięty przejazd przy ul. Słonecznej.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj