Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Zgłoś kandydata na "Super Wolontariusza"

5 grudnia obchodzimy "Międzynarodowy Dzień Wolontariusza''. Z tej okazji planowana jest "Gala Wolontariatu" wszystkich wolontariuszy z naszej gminy. Podczas imprezy zostanie przyznany tytuł "Super Wolontariusza".

Tak jak w ubiegłym roku, poszukujemy osób, które pracują na rzecz mieszkańców gminy Pszczyna i zasługują na tytuł "Super Wolontariusza". Jeśli znasz osobę wyjątkową, której nie jest obojętny los drugiego człowieka lub osobę, która z pasją oddaje się ważnej sprawie, zgłoś jej kandydaturę.
Zgłoszenie z krótkim opisem typowanej osoby można wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Urząd Miejski w Pszczynie, Referat Zdrowia, Rynek 2, 43-200 Pszczyna. Termin zgłoszeń ,,Super Wolontariuszy'' do29 listopada 2015 roku.

Karta zgłoszenia kandydata

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj