Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 13 Sierpień 2020    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Góralskie kolędowanie z PSOUU

W sobotę (9 stycznia) o godzinie 17.00 Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pszczynie zaprasza wszystkich przyjaciół, darczyńców, sponsorów budowy Domu Kulejących Aniołów w Piasku na uroczyste kolędowanie połączone ze mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku.

Msza Święta odprawiona zostanie w intencji wszystkich wspierających dzieło budowy, w podziękowaniu za ofiarność i otwartość serc. Liturgię uświetni występ kilku połączonych kapel góralskich, artyści zaproszą wszystkich uczestników do wspólnego kolędowania

Niech nasza obecność będzie świadectwem otwartości naszych serc na potrzebujących, niech będzie chwałą dla narodzonego Chrystusa, który uczy nas miłości dla bliźnich.

W trakcie uroczystości prowadzona będzie kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę drogi, miejsc parkingowych i chodnika wokół Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

Magda Loska-Kurtok

żródło: http://wiadomosci.pless.pl/42090-goralskie-koledowanie-z-psouu

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj