Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 13 Sierpień 2020    |    Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

CZARNI PIASEK ZNÓW Z 1 PROCENTEM

W zeszłym roku klub sportowy z naszej miejscowości wsparło w ten sposób prawie 20 osób, a zebrana kwota – ponad 750 zł została przeznaczona na opłaty sędziowskie i transport na mecze. Zarząd klubu serdecznie dziękuje za wsparcie.
- W 2015 roku po kilku latach przerwy znów udało nam się utworzyć drużynę juniorów, czyli bezpośrednie zaplecze drużyny seniorskiej. To efekt wsparcia urzędu miejskiego, rady sołeckiej z Piasku, kibiców i tych, którzy przekazali klubowi 1 proc. swojego podatku – mówi Michał Pawlak, sekretarz KS Czarni. W tym roku znów będzie można wesprzeć w ten sposób Czarnych – w rozliczeniu PIT należy wpisać nr KRS – 0000346362 i koniecznie w polu „cel szczegółowy” wpisać „KS Czarni Piasek”.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj