Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 10 Sierpień 2020    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

CZARNI PIASEK ROZPOCZĘLI TRENINGI

Piłkarze seniorskiej drużyny Czarnych Piasek rozpoczęli treningi po zimowej przerwie. Na pierwszych zajęciach pojawiło się kilkunastu zawodników. Działacze klubu przypominają także o możliwości wsparcia poprzez 1 proc. swojego podatku.
Podopieczni Piotra Wieczorka rozpoczęli treningi 12 stycznia. Na zajęciach pierwszej drużyny pojawiają się także gracze drużyny juniorskiej. Czarni zimą zagrają także kilka sparingów.
Działacze Czarnych przypominają, że można wesprzeć działania klubu poprzez oddanie 1 procenta swojego podatku wpisując w rocznym rozliczeniu PIT nr KRS 0000346362 i koniecznie w polu "cel szczegółowy" 1% KS Czarni Piasek.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj