Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 10 Sierpień 2020    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Informacja o zmianach w podatkach lokalnych

Zgodnie z ustawami podatkowymi (o podatku rolnym, leśnym i od nieruchomości) podatek regulowany przez osoby fizyczne jest płatny w ratach, w terminach: do dnia 15 marca, 15 maja, 15 września i 15 listopada roku podatkowego. 


W przypadku, gdy kwota podatku nie przekracza 100 zł, podatek jest płatny jednorazowo w terminie płatności pierwszej raty. Zmiana spowodowana jest koniecznością obniżenia kosztów administracyjnych związanych z poborem podatków.

Od 1 stycznia 2016 r. podatek od nieruchomości nie będzie pobierany, gdy kwota zobowiązania jest niższa niż 6,10 zł (koszt doręczenia decyzji podatkowej pocztą). Brak decyzji podatkowej prowadzi do tego, że nie powstaje zobowiązanie podatkowe, a podatnik nie jest ostatecznie zobowiązany do uiszczenia podatku.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj