Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Czarni już bez szans na awans

Po pięciu kolejkach rundy wiosennej Czarni Piasek zajmują szóste miejsce w tabeli klasy B. Drużyna do drugiego miejsca, dającego awans do klasy A tracą już 15 punktów. W ostatnich spotkaniach piłkarze Piotra Wieczorka przegrali ze Zniczem w Jankowicach 3:5, choć wygrywali już 2:0, a w ostatnim meczu u siebie ulegli LKS-owi Wisła Mała 0:1. W kolejnych spotkaniach Czarni zagrają w Krzyżowicach (1 maja, 17:00) oraz z LKS-em Mizerów u siebie (7 maja, 17:00).
Podaruj 1% swojego podatku Czarnym Piasek
W tym roku do 2 maja można złożyć roczne zeznanie podatkowe. Można też przeznaczyć 1 procent swojego podatku dla różnych organizacji, w tym KS Czarni Piasek. W zeszłym roku klub sportowy z naszej miejscowości wsparło w ten sposób prawie 20 osób, a zebrana kwota – ponad 750 zł została przeznaczona na opłaty sędziowskie i transport na mecze. Zarząd klubu serdecznie dziękuje za wsparcie.
W 2015 roku po kilku latach przerwy znów udało nam się utworzyć drużynę juniorów, czyli bezpośrednie zaplecze drużyny seniorskiej. To efekt wsparcia Urzędu Miejskiego, Rady Sołeckiej z Piasku, kibiców i tych, którzy przekazali klubowi 1% swojego podatku – mówi Michał Pawlak, sekretarz KS Czarni. W tym koku też można wesprzeć w ten sposób Czarnych – w rozliczeniu PIT należy wpisać KRS – 0000346362 i koniecznie w polu „cel szczegółowy” wpisać „KS Czarni Piasek”.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj