Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 10 Sierpień 2020    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

JUŻ W SOBOTĘ FESTYN SOŁECKI

 

 

Przypominamy, że 25 czerwca 2016 r.  w naszej miejscowości odbędzie się festyn sołecki. W programie festynu jak co rok, darmowe dmuchańce dla dzieci od godz.15.00 na terenach zielonych przed boiskiem Orlika. O godz. 16.00 obok Kaniówki  rozpoczną gry i zabawy  z nagrodami dla dzieci. Szkoleniowcy  z Centrum Aktywności Ruchowej MTW Sport poprowadzą blok sportowo-rekreacyjny. Zapraszamy dzieci do kącika ceramicznego gdzie będą mogły przyjemnie spędzić czas na zabawie  z gliną, jak również do kącika malowania twarzy. Po raz  kolejny zostanie zorganizowany „VI Turniej piłki nożnej o puchar  sołtysa” jak również „Turniej siatkówki o puchar prezesa OSP”. Na stoiskach z gastronomią przygotowanych przez nasze gospodynie z KGW czekać będą pyszne słodkości i ciepłe posiłki. Strażacy Ochotnicy z naszej OSP  przygotują dla Państwa grochówkę gotowaną tradycyjnie w kotle polowym. Na scenie ok godz. 17.00 wystąpią nasi mali artyści.  Wieczorem zabawę taneczną poprowadzi dla nas ten sam zespół, który zagrał na naszym ostatnim festynie czyli „Edi i przyjaciele”.  Ze względów organizacyjnych Kub Sportowy Czarni Piasek odwołał organizację 60-lecia Klubu. Uroczystości związane z obchodami ich święta zostały przeniesione na sierpień lub wrzesień. Organizatorami tegorocznego festynu są: Rada Sołecka, Ohotnicza Straż Pożarna, Koło Gospodyń Wiejskich, Kółko Rolnicze.

 

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj