Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Przebudowa rowu przy ulicy Katowickiej

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznał Powiatowi Pszczyńskiemu dofinansowanie w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, w kwocie 280.000,00 zł, w formie promesy na przebudowę odwodnienia części ul. Katowickiej w Piasku.
Przebudowany zostanie odcinek na długości ok.189 od skrzyżowania ul. Słonecznej w kierunku skrzyżowania z ulicą Powstańców Śląskich. Według kosztorysu inwestorskiego, wartość zadania wynosi prawie 350.000,00 zł. Z czego wspomniane 280.000,00 zł pochodzić będzie z dotacji. W ramach prac planowane jest zarurowanie rowu przydrożnego, odtworzenie nawierzchni jezdni i chodnika po robotach oraz wykonanie drenażu.

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj