Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 2 Grudzień 2020    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

KGW Piasek tym razem na prezentacji potraw w Czarkowie

17 listopada 2016r., w sali OSP Czarków odbyła się już XVIII Prezentacja Potraw Kół Gospodyń Wiejskich. Tematem tegorocznej prezentacji było "Jodło z mojej wsi". Gospodyniami tegorocznej imprezy były panie z Koła Gospodyń Wiejskich Czarków, które uraczyły przybyłych pysznym "Żyniatym żurkiem". Przygotowanych potraw było tyle, że trudno się było zdecydować czego najlepiej spróbować.
Nasze Koło z Piasku przygotowało takie pyszności jak: karminadle, ciaper kapusta, szałot ze śledziem, galaretki wieprzowe i drobiowe, pieczarki opiekane w zalewie octowej a ze słodkości babka pioskowo, jeże, kołocz z serem i wino.
Zarząd KGW serdecznie dziękuje wszystkim członkom za pomoc w przygotowaniu konkursu. 

Zarząd KGW

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj