Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 10 Sierpień 2020    |    Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

PODZIEKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ

Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom, którzy w czasie naszego Koncertu Świątecznego wspomogli osoby poszkodowane w pożarze w Piasku. Uzbieraliśmy 1674,60 zł. Pieniądze te zostały wpłacone na konto utworzone przez Stowarzyszenie Omnibus i w całości zostaną przekazane poszkodowanym. Warto pomagać! Dziękujemy!

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Szanowni mieszkańcy! Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować za środki uzbierane w minioną sobotę i niedzielę w zbiórce publicznej na rzecz pogorzelców z naszego sołectwa. Kwota z dnia 14 stycznia to 1.389 zł, natomiast z dnia 15 stycznia to 9.788,25 zł. Łączna kwota to 11.177,25 zł.  Środki wpłacone zostały na konto Omnibusa od Parafian z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku. Uzbierane pieniądze  w całości trafią do poszkodowanych, stowarzyszenie nie pobiera z tej zbiórki żadnych opłat ani prowizji. Wpłaty ujawniane są na stronie stowarzyszenia www.omnibus.pless.pl, gdzie można śledzić jakie kwoty wpływają na  przedmiotowe konto. 

Organizatorzy zbiórki w Piasku

Nadal można pomagać rodziną poszkodowanym w pożarze wpłacając pieniądze na konto „Omnibusa”, z dopiskiem: „POMOC OFIAROM POŻARU” numer rachunku: Bank Spółdzielczy w Pszczynie 42 8448 0004 0027 7196 2001 0001

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj