Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Rekrutacja do przedszkola oraz szkoły w Piasku na rok szkolny 2017/2018

 

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 odbywać się będzie w wersji elektronicznej.

Rodzice, którzy chcą by dziecko chodziło do przedszkola w Piasku muszą zalogować się na stronie www.przedszkola-pszczyna.nabory.pl , wypełnić wniosek, wydrukować go i złożyć w placówce.

Rekrutacja elektroniczna odbywać się będzie w terminie od 11.04.2017r. – 24.04.2017r.

Rodzice proszeni są o  śledzenie kolejnych terminów postępowania rekrutacyjnego.

NFORMACJA NIE DOTYCZY DZIECI, które mają wypełnioną deklarację kontynuacji wychowania przedszkolnego   w naszej placówce! Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Pszczyny w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego w dniach od 3 do 9 kwietnia 2017r. należy złożyć pisemną deklarację o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym w naszym przedszkolu.

Wypełniona deklaracja powinna wpłynąć do przedszkola do piątku 7 kwietnia.,

W przypadku nie złożenia deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego dziecko będzie podlegało rekrutacji do przedszkola, co nie gwarantuje realizacji wychowania przedszkolnego w przedszkolu w Piasku w nowym roku szkolnym.

W dniach 3-14 IV trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 10 w ZSP w Piasku. Zapisami do szkoły objęte są dzieci, które zamieszkują w obwodzie naszej szkoły – sołectwo Piasek. Dzieci zamieszkałe w naszym sołectwie są przyjmowane do szkoły z urzędu na podstawie zgłoszenia, do którego dołącza się  oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców i dziecka. Oświadczenie składa się pod rygorem odpowiedzialności karnej. 

Szczegółowe informacje można przeczytać na stronie www.zsp10.pless.pl 

źródło zsp10.pless.pl

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj