Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Obwieszczenie Wojewody Śląskiego z dnia 16 maja 2017r.

 Zawiadamia się, że na wniosek PKP Polskie Linie Kolejowe zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej dla inwestycji „Budowa, przebudowa i remont układu torowego wraz z elementami infrastruktury towarzyszącej na odcinku Katowice – Katowice Ligota, Tychy – (Czechowice-Dziedzice) – (Zebrzydowice) – granica państwa (z Czechami) w ramach projektu pn.: „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E30 i E 60) na obszarze Śląska, etap I: linia E 65 na odc. Będzin – Katowice – Tychy – Czechowice Dziedzice – Zebrzydowice”. Inwestycją objęte są między innymi nieruchomości w Piasku. Strony mogą zapoznać się z aktami sprawy, wypowiadać się co do zebranych dowodów i materiałów oraz składać wnioski i zastrzeżenia  w  Wydziale  Infrastruktury Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 25, w godzinach od 9.00 do 14.00, pok. 523 (IV piętro, tel. 32 20 77 523)  w terminie 21 dni od dnia opublikowania niniejszego obwieszczenia tj. dnia 23 maja 2017r. (tablica ogłoszeń UM Pszczyna). Po tym terminie sprawa zostanie rozpatrzona w oparciu o posiadane dowody i materiały.

obwieszczenie

 (Inwestycją objęte są nieruchomości o numerach ewidencyjnych działek [pogrubiono działki podlegające podziałowi])

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj