Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Pomóż piłkarzom z Piasku - wybory w Czarnych

Zarząd KS Czarni Piasek zaprasza na zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego zostaną wybrani nowi członkowie zarządu. - Pomóżmy naszemu klubowi - apeluje sekretarz KS Czarni Piasek, Michał Pawlak.

8 czerwca 2017 r.  o godzinie 18.0  w siedzibie klubu (ul. Słowackiego 22) odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Klubie Sportowym Czarni Piasek. Zarząd klubu zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej z naszej miejscowości. - Brakuje nam rąk do pomocy. Drużyna seniorów pewnie zmierza po awans do klasy A, juniorzy są w ścisłej czołówce swoich rozgrywek. Pracy jest jednak sporo, dlatego w imieniu zarządu zapraszam wszystkich tych, którym los naszego klubu nie jest obojętny. Nie trzeba mieć pieniędzy, wystarczy trochę wolnego czasu i chęci do działania - zaprasza Michał Pawlak, sekretarz KS Czarni Piasek.

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj