Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Bieg charytatywny „Królowie u bram Aniołów“...otwieramy te bramy:)

Bieg charytatywny „Królowie u bram Aniołów“...otwieramy te bramy:)

Zapisy do biegu tutaj...

https://dostartu.pl/krolowie-u-bram-aniolow-v1999.pl.html

6 stycznia 2018 roku o godzinie 13.00 nastąpi oficjalne świętowanie zakończenia budowy "Domu Kulejących Aniołów" w Piasku. 

Nowy obiekt dla swoich podopiecznych jest jak Zamek dlatego też początek świętowania rozpoczynamy biegiem, w którym udział wezmą Królowie. I Ty zostań w tym dniu Królem...biorąc udział w biegu. Trasa lekka, łatwa i przyjemna...5 lub 10 km...bieg, rolki, nordic walking oraz wózki inwalidzkie.

Wszystkich dopingujących zmagania biegaczy zapraszamy w rejon "Domu Kulejących Aniołów"...będą słodkości, ciepłe napoje i posiłek.

Opłata startowa, która w całości przekazana zostanie na ostatnie zakupy elementów wyposażenia nowego obiektu wynosi 20 zł (w przypadku przelewu przez internet) oraz 30 zł (dla uczesników zgłaszających się w dniu biegu, przy czym zgłoszenie w dniu biegu

możliwe jest tylko w przypadku jeśli limit 500 uczestników nie zostanie przekroczony).

Osoby chętne do wsparcia finansowego biegu "Królowie u bram Aniołów", a także wolontariusze potrzebni do pomocy w dniu imprezy proszeni są o kontakt z osobami reprezentującymi organizatorów:

- Tomasz Bratek - tel. 609 568 567

- Jacek Kotajny - tel. 601 514 249

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj