Dawniej piasek.one.pl

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny: Sława, Jakub, Stefan

Kulejące Anioły zapraszają na koncert

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Pszczynie z siedzibą w Piasku, serdecznie zaprasza na koncert charytatywny „Rozrywkowo Kolędowo”, który odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018 r. w Domu Kulejących Aniołów.

Na naszej "scenie" wystąpią terapeuci z PSONI, terapeuci z Ośrodka Matka Boża Różańcowa oraz przyjaciele Kulejących Aniołów...

Koncert odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018 r. o godzinie 18.00 w Domu Kulejących Aniołów w Piasku przy ul. Dworcowej 27.

Wspaniali wykonawcy i muzycy zagrają i zaśpiewają noworocznie co im w duszy gra...

Zaproszenia na koncert można odebrać:

- w Pszczynie przy ul. Antesa 1 (I piętro),

- w Piasku przy ul. Dworcowej 27, w godzinach od 7.00 do 15.00.

Podczas koncertu, w ramach zbiórki publicznej 2015/186/OR, będzie można wspomóc podopiecznych Domu Kulejących Aniołów, wrzucając dowolną kwotę do puszek kwestarskich.

Zapewniamy radosną i ciepłą atmosferę, anielskie głosy wykonawców oraz wiele wspaniałych, muzycznych wrażeń!

 ZAPRASZAMY!!!

 

Kilka słów o stronie

Witamy na stronie miejscowości Piasek.

Strona działa od 6 grudnia 1999 roku i przez ten okres miała różne formy, różne adresy, rożne konstrukcje. Na początku była to prosta strona napisana w windowsowskim notatniku, a obecnie jest zarządzana przez najnowszy system zarządzania treścią CMS Joomla 2.5.x

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby pomóc w redagowaniu i tworzeniu strony miejscowości Piasek.

 

Zaloguj